Fbc Salesko B - FbC Dohoda Brno

05.11.2012 10:39

0:8

29/09/2012 - Brno-Lesná

Druhý turnaj Dohody v AFL opět poznamenalo mnoho absencí. Někdo onemocněl, další jeli na dovolenou a Tomáš slavil narození prvního syna natolik divoce, až z toho onemocněl ;-)

V prvním zápase nás čekal přijatelný tým na rozehrání a v jeho obraně proti nám nastoupil loňský spoluhráč Lukáš Florec. Hned od prvních minut jsme si aktivní hrou vytvořili územní převahu. První útočná lajna s Pavlem a Filipem rychlými výpady způsobovala chaos v obraně Saleska a postupně navyšovala skóre. Martin Weiss odhodil brankářskou výstroj a vytvořil druhou útočnou řadu společně s Ronym, který nastoupil v Dresu Dohody po téměř roční pauze. Martin Huňař se proto přesunul k Johnymu a Laďovi do obrany.

V druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, dál s chutí přidávali další góly až na konečných 8:0. Bodově se na vysoké výhře podíleli všichni hráči v poli. A protože se nám podařilo ubránit urostlého kanonýra v dresu Saleska, mohl si Mira připsat první odchytanou nulu v sezóně.

Brankář: Bohumír Fajt
Obránci: Martin Huňař (2+0), Jan Časta (0+1), Ladislav Hamerský (2+0)
Útočníci: Ronald Martini (0+1), Pavel Oppl (2+1), Filip Křešťák (2+3), Martin Weiss (0+1)