13.10.2009 13:05

1:7
(0:1 - 1:2 - 0:4)

10/10/2009 - Jedovnice

V Jedovnicích se nám v poslední době nedaří a tento turnaj to potvrdil. Ratíškovice nastoupily s posilami z áčka a bylo to znát.

Od úvodních minut měl soupeř míček pod kontrolou. Rozehrával si v klidu na půlce a my se dostávali do hry jen občas. Šance jsme ovšem měli. Tu první nedal Pítr a v zápětí po něm Tomáš netrefil bránu nejistého brankáře. Z protiútoku jsme inkasovali – 0:1.

Ve druhé třetině Panteři uskočili na 0:3 a vypadalo to bledě. Třetí gól byl přinejmenším sporný, ale platil. Naopak na druhé straně hřiště Pítr dotlačil míček do sítě a rozhodčí ho neuznal. Na konci třetiny našel Martin Grosman naběhnutého Pítra a ten vymetl šibenici – 1:3.

Poslední část hry už byla jen dohrávkou. Neměli jsme tolik štěstí jako v první turnaji. Netrefovali jsme branku i z těch největších šancí, naopak soupeř trestal každé naše zaváhání. Nakonec se skóre vyšplhalo až na 1:7.

Brankář: Josef Pirochta
Obránci: Marcel Hegr, Martin Sládek, Martin Grosman
Útočníci: Martin Huňař, Peter Kucharík, Tomáš Matýsek, Jan Časta