08.03.2009 16:46

7:2

(5:1 - 1:0 - 1:1)

8.3.2009 Letovice

Hala v Letovicích je snad ještě menší než ve Slavkově a podle toho vypadala hra. Na turnaji nás čekali soupeři z nejtěžších. Nejdřív vedoucí tým z Ratíškovic.

Chvilku to vypadalo, že by to šlo, ale jen to 6. minuty. Pak nám soupeř ukázal, zač je toho loket. Během necelých pěti minut nám nasázel 5 gólů a rozhodl tak o tom, že zbytek zápasu bude formalita. Ve 14.minutě jsme dali čestný úspěch. Tomáš rozehrál na Ronalda, ten se zbavil u mantinelu soupeře a Martin celou tuhle akci dokončil - 1:5.

Ve druhé třetině se to začalo na hřišti řezat. Florbal se vytratil a nebylo se na co dívat. Alespoň jsme zastavili brankovou lavinu Panterů. Bylo to i částečným polevením za strany soupeře. Dostali jsme jen jeden gól - 1:6.

Zápas se jen dohrával. Ve třetí třetině už emoce vyprchaly a nic se nedělo. Nejdřív soupeř uzavřel svoje skóre na 7 a minutu před koncem se prosadil podruhé Martin po sólu přes půl hřiště - 2:7