5:2
(0:0 - 4:0 - 1:2)

18/12/2010 - Pohořelice

Nepořádáme nějak často?

Proti nejlepšímu týmu ligy jsme se chtěli vytáhnout. Nasadili jsme do brány novou posilu, Bohumíra Fajta (dále Míra). A byl to křest ohněm. Černý soupeř nás zasypal sprškou střel. Chvíli nám trvalo, než jsme se vymanili z tlaku. Byli jsme nebezpeční hlavně z brejků. Po Mírově vstupním představení to zůstalo 0:0.

Druhá třetina by se dala vyjádřit jedním slovem – výpadek. Po sérii hloupých chyb to bylo po chvíli 0:3. Náš světlý moment nastal v polovině zápasu, kdy jsme Tišnov zavřeli u jejich brankoviště, ale jejich gólman chytil během minuty snad 5 gólových střel. Po 2. třetině to bylo 0:4 a bylo prakticky rozhodnuto.

Ve 29. minutě jsme opět inkasovali a vypadalo to na debakl – 0:5. Pak jsme konečně dali gól a chytli jsme se. Máca přesnou přihrávkou našel Toma a ten ukončil 72 minut a 28 sekund dlouhou sérii bez vstřeleného gólu – 1:5. Konečně vypadal zápas vyrovnaně. 93 sekund před koncem, po Martinově přihrávce, korigoval výsledek utěšenou střelou Ronald - 2:5

Brankář: Bohumír Fajt
Obránci: Lukáš Florec, Ladislav Hamerský, Marcel Hegr, Jan Časta
Útočníci: Martin Huňař, Peter Kucharík, Ronald Martini, Tomáš Matýsek, Jan Reichard