08.03.2009 16:47

2:6

(1:1 - 0:3 - 1:2)

8.3.2009 Letovice

I ve druhém zápase to byl soupeř z čela tabulky a navíc měl i početný kotel fanoušků. My neměli co ztratit, tak jsme do toho šli uvolněně.

Góly začaly padat o něco později, přesně v 10. minutě - 0:1. O minutu později unikl Martin a krásně přihrál Ronaldovi - 1:1. Tak skončila i první část.

Druhá třetina byla už trošku jiná. Boskovice přidaly a bylo to znát. Ve 21., 23. a 27. minutě vstřelily góly a bylo rozhodnuto. Nebyl to sice tak jednoznačný zápas jako ráno, ale Sokol kontroloval hru - 1:4. My měli pár náznaků šancí, ale gól z toho nebyl.

Hned v úvodu třetí třetiny Sokol navýšil na 1:5. Potom jsme se dostali i my do útočení a Tomáš trefil brankáře 2x do helmy. Martin hrozil krásnými průniky, ale brankář stále odolával. Poslení minuta pak přinesla konečnou podobu výsledku. Nejdřív po Pepově výhozu snížil Ronald na 2:5, ale poslední slovo měly Boskovice 21 sekund přek koncem - 2:6.