04.02.2010 15:16

3:5
(1:2 - 1:0 - 1:3)

31/01/2010 - Dubňany

Po kofole v hospodě jsme se chtěli odhodlaně pustit do soupeřů v zelených dresech. Ti ráno hodně potrápili vedoucí tým soutěže, proto nebyl důvod k nějakému podceňování. Ale nám to prostě nešlo.

Už ve 4. minutě jsme prohrávali 0:1. V 5. minutě oběhl bránu s míčkem Ronald, přihrál volnému Pítrovi a bylo vyrovnáno – 1:1. V 7. minutě jsme ale už zase prohrávali – 1:2.

Pokračovalo trápení z dopoledního zápasu. Šance moc nebyly, a když už ano, trestuhodně jsme je zahazovali. Jediný gól druhé třetiny padl v její 9. minutě. Kuba s Ronaldem rozehráli volný úder na Toma stojícího vedle brány. Ten si vytáhl brankáře ven a posunul volnému Johnymu a bylo to 2:2.

Třetí část hry byla naší labutí písní. Nedařilo se prostě nic. Dostali jsme 2 góly a 2 minuty před koncem jsme prohrávali 2:4. Kuba ještě jednou zvedl náš prapor, když snížil, ale gólem do prázdné branky při powerplay naše naděje zhasly.

Brankář: Josef Pirochta
Obránci: Marcel Hegr, Jan Časta, Martin Huňař
Útočníci: Tomáš Matýsek, Ronald Martini, Jakub Peška, Peter Kucharík, Ladislav Hamerský

Kucharík (Martini), Časta (Matýsek), Peška (Matýsek)