3:2
(1:2 - 1:0 - 1:0)

04/02/2012 - Slavkov

O přestávce dorazil Olda, takže nás bylo na odvetu proti Sokolům, se kterými jsme se potkali po 14 dnech, 8+1.

Opět jsme měli dobrý úvod. Po 76 sekundách využil Olda pomalého střídání Sokola, přihrál na střed Tomovi a vedli jsme 1:0. Ale znovu jsme nedokázali naše vedení navýšit a nešťastným gólem jsme o něj přišli – 1:1. V závěru třetiny jsme hráli oslabení a soupeř ho využil za 8 sekund – 1:2. Potom ale Míra zavřel bránu.

Zápas se stal velkým bojem. Hrálo se vyrovnaně a oba brankáři předvedli několik spolehlivých zákroků. Zápasu dost pomohli rozhodčí, protože kdyby pískal někdo méně zkušený, možná by se to zvrhlo. Takhle šlo o sice ne moc pohledný, ale férový zápas. V polovině zápasu rozjel akci Nadlesní a akci dokončil gólem z nulového úhlu Pítr – 2:2.

Třetí třetina byla pokračováním té druhé. Stále se bojovalo za vyrovnaného stavu. Ve 30. minutě kličkoval Olda u branky, poté nabil do druhé vlny Tomovi a ten šťastně urval vedení – 3:2. Dál jsme dřeli a bránili výsledek. Dvě minuty před koncem mohl Tom rozhodnout, ale trefil jen břevno. 10 sekund před koncem vzplály na straně Sokola emoce, ale na výsledku se už nic nezměnilo.