7:2
(2:0 - 0:2 - 5:0)

25/02/2012 - Valtice

Do neznámé haly ve Valticích, jsme jeli v silné sestavě. V Bráně Mira, do pole 9 kusů.

Od úvodních minut bylo patrné, kdo je na hřišti pánem. Nepřesní rozhodčí, malé hřiště, parkety, florbal, na který se nedalo dívat. Souboj střídal souboj, kloudné akce jsme se nedočkali. V první třetině jsme měli maximálně 2 střely na branku. Zato soupeř, bojující o postup, se dvakrát prosadil.

Druhá třetina byla podobná, tvrdé střety, většinou za hranicí pravidel, nepřesné přihrávky, záludnost. Tak by se dal charakterizovat celý turnaj, nejen naše zápasy. Ve 20. minutě rozehrál Fajne z rohu obloukem do druhého rohu. Tam se zmocnil míče Tom, obešel několik protihráčů a nakonec přehodil brankáře - 2:1. O dvě minuty později přihrál Olda Fajnemu a ten umístěnou střelou z velké dálky vyrovnal – 2:2.

Poslední část hry byla vyrovnaná. Po dalších velmi sporných výrocích rozhodčích nám Kuřim odskočila na 2:4 a tím zápas rozhodla. Zbytek zápasu už jsme se soustředili jen na to, abychom se zbytečně nezranili.

Zápas, který nepřinesl nic pozitivního. Jen Mira v bráně zaslouží pochvalu. Pochytal, co se dalo.

Brankář: Bohumír Fajt
Obránci: Jan Časta, Marcel Hegr, Martin Sládek, Ladislav Hamerský
Útočníci: Peter Kucharík, Tomáš Matýsek, Martin Huňař, Jan Reichard, Oldřich Barvenčík